Protokół posiedzenia Komisji Artystycznej

12. Ogólnopolskiego Konkursu Teatrów Amatorskich Melpomena 2015

Środa Wielkopolska 20-22 listopada 2015r.

 

Komisja Artystyczna w składzie:

1. Małgorzata Łodej - Stachowiak – przewodnicząca jury

2. Grażyna Wydrowska

3. Piotr Dobrowolski

Po obejrzeniu 12 spektakli postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Wyróżnienia:

1.     Wyróżnienie dla instruktora Teatru TU z Liceum Ogólnokształcącego im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie – Artura Geremka

2.     Wyróżnienie aktorskie dla Nikoli Wiśniewskiej z Teatru Dwóch Krzeseł za rolę Alicji w spektaklu „Alicja w Krainie Czarów”

3.     Wyróżnienie aktorskie dla Andrzeja Tkaczyńskiego z Teatru Akademii Sztuk Scenicznych PAPA za rolę Heńka w spektaklu „Dziób w dziób”

4.     Wyróżnienie aktorskie dla Filipa Lewandowskiego z Teatru Akademii Sztuk Scenicznych PAPA za rolę Heńka w spektaklu „Dziób w dziób”

5.     Wyróżnienie aktorskie dla Heleny Urbańskiej z Teatru Akademii Sztuk Scenicznych PAPA za rolę Heńka w spektaklu „Dziób w dziób”

6.     Wyróżnienie aktorskie dla Sandry Matuszak z Teatru Akademii Sztuk Scenicznych PAPA za rolę Stefana w spektaklu „Dziób w dziób”

7.     Wyróżnienie aktorskie dla Klaudii Popielskiej z Teatru TU za rolę Chłopca w spektaklu „Ony”

8.     Wyróżnienie aktorskie dla Adama Garczarka z Teatru CYK za rolę Maksymiliana w spektaklu „Na pełnym morzu”

9.     Wyróżnienie aktorskie dla Karola Loręckiego z Teatru CYK za rolę Erwina w spektaklu „Na pełnym morzu”

10.                       Wyróżnienie aktorskie dla Artura Małeckiego z Teatru CYK za rolę Kamila w spektaklu „Na pełnym morzu”

11.                       Wyróżnienie aktorskie dla Paulina Majkowskiej z Teatru Bez (pre) Tekstu za rolę Fuksji IK w spektaklu „Scenki Rodzajowe”

12.                       Wyróżnienie aktorskie dla Aleksandry Kłos z Teatru Bez (pre) Tekstu za rolę Maliny Czyk w spektaklu „Scenki Rodzajowe”

13.                       Wyróżnienie aktorskie dla Marty Zamęskiej z Teatru Bez (pre) Tekstu za rolę Rubiny Icz w spektaklu „Scenki Rodzajowe”

14.                       Wyróżnienie aktorskie dla Jakuba Robaszkiewicza z Teatru Bez (pre) Tekstu za rolę Granateusza Skiego w spektaklu „Scenki Rodzajowe”

15.                       Wyróżnienie aktorskie dla Bartosza Krawczyka z Teatru Bez (pre) Tekstu za rolę Błękisława Skiego w spektaklu „Scenki Rodzajowe”

16.                       Wyróżnienie aktorskie dla Gabrieli Chęclewskiej z Teatru Bez (pre) Tekstu za rolę Róży Siak w spektaklu „Scenki Rodzajowe”

17.                       Wyróżnienie aktorskie dla Miriam Matysiak z Teatru Bez (pre) Tekstu za rolę Fioletty Icz-Skiej w spektaklu „Scenki Rodzajowe”

18.                       Wyróżnienie dla Grupy Teatralnej Scena 138 za sprawność warsztatu aktorskiego w pracy zespołowej

19.                       Wyróżnienie dla Teatru Otczapy za świadomość ekspresji ciała jako środka wyrazu scenicznego

 

Nagroda finansowa w wysokości 200 zł dla Teatru Bez (pre)Tekstu z I Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu za spektakl „Scenki Rodzajowe”


III Miejsce oraz nagrodę finansową w wysokości 350 zł dla Teatru Akademii Sztuk Sceniczny PAPA z Poznania za spektakl „Dziób w dziób”

 

III Miejsce oraz nagrodę finansową w wysokości 350 zł dla Teatru CYK z Gminnego Ośrodka Kultury „Sokół” w Czerwonaku za spektakl „Na pełnym morzu”

 

II Miejsce oraz nagrodę finansową w wysokości 500 zł dla Teatru KOD z Dębnowskiego  Ośrodka Kultury za spektakl „Koniec”

 

I Miejsce oraz nagrodę finansową w wysokości 700 zł dla Teatru TU z Liceum Ogólnokształcące im. Janka z Czarnkowa w Czarnkowie za spektakl „Ony”

 

 

Podpisy komisji artystycznej

 

 

 

Środa Wielkopolska, 22 listopada 2015.