Witamy na stronie Konkursu Teatrów Amatorskich Melpomena. 

 


Szanowni Państwo, 

informujemy, że na Melpomenę 2019 wpłynęły 42 zgłoszenia. Spośród nich do udziału w konkursie zostało zaproszonych 8 spektakli: 

"Dobry wieczór, to my!" w wykonaniu Teatru Inaczej z Warszawy, 

"Filiżanka" w wykonaniu Teatru Mała Scena z Sulejówka, 

"Go." w wykonaniu Teatru Martwej Wyobraźni z Krakowa,

"Mała moja wojna" w wykonaniu zespołu T.Lab z Dębicy, 

"Mąż zmarł, ale już mu lepiej" w wykonaniu zespołu "Święty Spokój" z Nowej Słupi, 

"Mniszka" w wykonaniu Skansenu Teatralnego z Czerwonaka,

"Za daleko od brzegu" w wykonaniu Teatru Ekspozycja z Poznania, 

"Żyliśmy w ciemności, ale było w nas światło" w wykonaniu Blanki Kęstowicz z Poznania. 

Pokazy konkursowe odbędą się w sobotę, 23 listopada, w godz 10.00 - 22.00 w Ośrodku Kultury w Środzie Wielkopolskiej. W niedzielę, 24 listopada, odbędą się warsztaty teatralne dla uczestników oraz ceremonia rozdania nagród. 

 

 

 


 

Witamy serdecznie. 

Za nami 15., jubileuszowa edycja konkursu. W dniach 23-25 listopada zobaczyliśmy na scenie Ośrodka Kultury w Środzie Wielkopolskiej 15 wyjątkowych spektakli! 

Nagrodę Główną – Grand Prix Melpomeny 2018 zdobył Teatr TU z Czarnkowa za spektakl „Szczurzysyn” 1. Miejsce  ex aequo  dla zespołów:  - Teatru Amatorskiego w Mosinie BEZ KURYTNY z Mosiny za spektakl „Wszyscy jesteśmy podejrzani” - Teatr Bynajmniej z Wieliczki za spektakl „Don Kichot”  2. Miejsce dla Angeliki Sokólskiej za spektakl „Ja, Mania". Konkurs Teatrów Amatorskich Melpomena 2018 dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Pełen protokół TUTAJ

 

 

 


Z radością informujemy, że Konkurs Teatrów Amatorskich Melpomena 2018 dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

mkidn 01 cmyk

 

 


Strona www.melpomena.info spełnia wytyczne dostępności WCAG 2.0 zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w zakresie przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu

 


 

 

  • WRPOLogo Projektu
  • Projekt „Promocja dziedzictwa kulturowego regionu średzkiego poprzez poprawę dostępności do wydarzeń kulturalnych i popularyzację uczestnictwa w kulturze” jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.